Promo nožnicový stan 3x4,5m

EXCLUSIVE hliníkový
797 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Nožnicový promo stan 3x4,5m je trhový stan, ktorý ocenia hlavne profesionáli. Rýchle rozloženie z neho robí top stan na trhu. Šesťhranné nohy zaisťujú dobrú stabilitu, je ľahký pritom veľmi pevný. Potrebujete odprezentovať svoj tovar v príjemnom zázemí? Obľúbený je na veľtrhoch a iných predajných akciách či výstavách. Stan je ideálny pre sublimačnú potlač. Sublimačne vieme potlačiť stany celoplošne. 

   

  So stanom rýchlo a jednoducho zastrešíte akékoľvek priestranstvo. Stany sa dajú aj spájať spojovacími žľabmi. Nepremokavá polyesterová látka je najdôležitejšou súčasťou stanu. Tak ako dom musí mať kvalitnú strechu aj naše plachtoviny vyrábame z najkvalitnejšieho polyesterového vlákna. Priamo na plachtoviny vieme nažehliť akékoľvek plnofarebné logo.

    

   V našej ponuke nájdete stany v siedmich farbách. Steny a strecha sú dodávané v jednej farbe. UV ochrana látky zabezpečuje dlhú životnosť farby a stany nevyblednú. Individuálne prispôsobenie stanu napríklad vo farbe vášho loga je možné digitálnou sublimačnou potlačou. Tú realizujeme na bielu plachtu s farbou akú si vyberiete. 

     

    Skrutkované spoje umožňujú jednoduché rozloženie stanu bez použitia náradia. Tieto komponenty sú odolné voči nárazu. Hliníkové tyčky sú spevnené a vyrobené z hrubostenných profilov. Váha stanu sa rovná oceľovému stanu avšak pri hliníkových stanoch je použitého viac materiálu. Nohy sú hexagonové s hrubou pätkou. 

      

     Vydrží až 60km/h silu vetra, čo z neho robí veľmi odolný stan. Jeho vlastnosti oceníte ak sa často zúčastňujete predajných akcií. V zloženom stave sa pohodlne zmestí do kufra osobného auta. Praktický ochranný návlek na konštrukciu ktorý dostanete zadarmo ochráni konštrukciu počas prepravy.  


     Hodnotenie klientov

     41 hodnotenie, 4.9/5

     Parametre

     • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
     • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek (Bez potlače).
     • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 1,1mm a viac.
     • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
     • Rozmer zloženého stanu 155x45x30cm.
     • Pôdorys stanu: 290x430cm (12,4 m²)
     • Strecha a steny sú nepremokavé.
     • Výškovo nastaviteľný strop: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205cm.
     • Váha 39 kg.