Rozkladací stan 3x4,5m pre potlač

SUPER hliníkový
697 € Cena s DPH | Skladom | Výpredaj

Tento tovar sme schopní odovzdať kuriérovi do 13:00 hod., ktorý ho v priemere doručuje na druhý deň. Platí od pondelka do piatka.

Pre cenovú ponuku potlače stanu vyplňte formulár

- 5 ročná záruka pre spotrebiteľa
- Grátis: 8 kolíkov na ukotvenie, návlek na konštrukciu, 3 plné steny
- Náhradné diely a servis konštrukcie zadarmo!

 

Rozkladací stan 3x4,5m je ideálny pre potlač a to z neho robí najobľúbenejší prezentačný stan. Široká 4,5m otvorená predná strana ponúka dostatok priestoru na predaj tovaru. Slnečné žiarenie nepoškodí ani neznehodnotí Váš tovar pod stanom vďaka husto tkanej nepremokavej polyesterovej látke a PVC vrstve ktorá zabezpečí dokonalé tienenie. 

   

  Ako sme už spomínali, stany sú nepremokavé a dokonalé na prezentáciu a predaj tovaru. Na trhu nájdete mnoho stánkov avšak veľa z nich sú len tieniace stany ktoré nie sú vodeodolné. Stany BRIMO boli vyrobené primárne na profesionálne účely. Inému využívaniu stanov sa medze nekladú, môže slúžiť ako záhradný stan alebo garáž na auto. 

    

   Plachtoviny vyrábame v 7 rôznych farbách. Každé balenie stanu obsahuje 3 plné steny vo farbe strechy. Nerobíme rozdiely v materiáloch, plachtoviny sú identické. Kvalita strechy je rovnaká ako kvalita bočných stien. Stavili sme na kvalitu aby boli zákazníci spokojný s tovarom. Konštrukcia je hliníková s čiernymi spojovacími komponentami. 

     

    Hliník je najviac používaný materiál. Ma neskutočne dobré vlastnosti v prvom rade nízka váha ale vysoká odolnosť a pevnosť. Nízku váhu oceníte v prípade ak často predávate pod stanom a potrebujete stan prenášať. Behom niekoľkých sekúnd je stan rozložený i zložený. 

      

     Poveternostné podmienky znáša promo stan bravúrne. Stan stojí na silných nožičkách ktoré majú  hrubé pätky. Každá pätka ma dve diery na rýchle ukotvenie stanu. Stan je potrebné kotviť vždy. Kolíky na ukotvenie sú súčasťou balenia. Rýchle zastrešenie, dokonalá prezentácia, jednoduchá preprava takto by sme zhrnuli najobľúbenejší predajný stan.


     Hodnotenie klientov

     42 hodnotenie, 4.8/5

     Parametre

     • Stan je možné potlačiť sublimáciou alebo nažehlovacími fóliami. Pre viac info v sekcií: potlač stanov
     • Balenie: strecha, konštrukcia, 3 samostatne odnímateľné steny, upevnenie pomocou suchého zipsu + 8 kotviacich kolíkov a ochranný návlek (Bez potlače).
     • Strecha a steny sú nepremokavé.
     • Regulácia stropu: 4 výškové stupne 175, 185, 195, 205 cm
     • Doba postavenia a zloženia stánku 1-2 osobami iba 40 sekúnd!
     • Rám: Hliníkové profily vnútornej hrúbky 0,9 mm a viac.
     • Rozmer zloženého stanu 155x35x25cm.
     • Váha 35 kg.